Selwyn ontwerpt ‘Het 1’tje van 2025′

Tijdens een speciaal georganiseerd partnerontbijt heeft de Esther Vergeer Foundation het 1’tje van 2025 gepresenteerd: een exclusief kunstwerk dat symbool staat voor dankbaarheid en verbondenheid met iedereen bijdraagt aan de missie om kinderen met een lichamelijke beperking of chronische aandoening gewoon te laten sporten. Het porseleinen ontwerp is gemaakt door kunstenaar Selwyn Senatori, bekend om zijn kleurrijke en expressieve stijl.

Een kunstwerk vol betekenis

Senatori vertaalde de energie en waarden van de foundation in een speels en symbolisch ontwerp. De ‘1’ bevat een tennisbal als neus, tranen van blijdschap en twee handen – die van een kind en van de foundation – die elkaar vasthouden. Het beeld staat voor plezier, vertrouwen en samen groeien.

“De 1 straalt pure euforie uit,” vertelt Senatori. “Het gaat om samen omhoog klimmen, kansen krijgen en plezier beleven. Precies datgene wat de Esther Vergeer Foundation biedt aan kinderen.”

Oprichtster Esther Vergeer benadrukt dat het 1’tje is bedoeld als erkenning voor alle partners, sponsoren, artsen, ambassadeurs en vrijwilligers die de foundation ondersteunen. 

“Het 1’tje is onze manier om te laten zien hoe ongelooflijk dankbaar we zijn”, zegt Esther. “Selwyn heeft dat gevoel van waardering op een unieke manier gevangen.”

Dankzij de steun van vele betrokken partners en vrijwilligers sporten inmiddels meer dan 1.600 kinderen met een lcihamelijke beperking of chronische aandoening wekelijks bij een gewone sportvereniging. Zij bouwen zelfvertrouwen op, maken nieuwe vrienden en ervaren wat wél mogelijk is. 

Het 1’tje van 2025 staat symbool voor deze groei Ă©n iedereen die dit mede mogelijk maakt. 

Reacties

Geef een reactie

Delen